Službene stranice nogometnog kluba Stupnik

Omladinski pogon

Turnir Prstića i Limača Stupnik 2016

U subotu 18.06.2016 i Nedelju 19.06.2016. održat će se turnir Prstića i Limača. Nastupaju sljedeće momčadi u kategoriji Limači. Stupnik,Lučko,Bistra,Blato,Brezovica,Pregrada,Špansko,Sava (S). U nedjelju kategorji Prstići nastupaju sljedeće…

Prva Momčad

Tablica 2.ŽNL Zapad

PozEkipaOPNIBod
1NK Croatia (P)1082026
2NK Pribić1162320
3NK Stupnik 21160518
4NK Pušća1051416
5NK Zdenčina1143415
6NK Mladost (B)1141613
7NK Donja Kupčina1140712
8NK Desinec1031610
9NK Galgovo113089

Tablica 4.NL Središte

PozEkipaOPNIBod
1NK Ponikve970221
2NK Gaj Mače952119
3NK Zelina950318
4NK Gradići952217
5NK Samobor951316
6NK Slunj943315
7NK Savski Marof942314
8NK Jarun941413
9NK Dinamo OO941413
10NK Mladost Z941413
10NK Sava Strmec940513
12NK Croatia Hrastje932411
13NK Karlovac 191993069
14NK Mladost P91356
15Nk Stupnik92076
16NK Polet90272

Newsletter

Powered by MailChimp