Donja Kupčina – Stupnik II 1:1

248

Naša druga momčad danas je bila u Donjoj Kupčini gdje je odigrala 1:1 s istoimenim domaćinom. Oba pogotka postigao je kapetan Kupčine Nikola Brezović, jedan u našu mrežu, a drugi u vlastitu.

Utakmica se inače igrala po kiši, na teškom, natopljenom i blatnjavom terenu koji nije dopuštao posebno lijepu igru. Ipak, unatoč uvjetima prilika za pogotke bilo je na obje strane te su se i golmani u nekoliko navrata iskazali te je remi na kraju možda i najpravedniji ishod utakmice.

U svakom slučaju igračima obje momčadi treba čestitati na trudu i zalaganju, a mi se samo možemo nadati da će nas u budućim kolima vrijeme poslužiti i kako će uvjeti biti više nogometni kako bi svi mogli uživati u igrama i dobrim rezultatima naših dečki.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.